Hotline
+904642144141

Gayrimenkul Hukuku

Anasayfa I Gayrimenkul Hukuku

Gayrimenkul Hukuku

Hukuksal konularda bireylere avukatlık hizmeti veren bir kuruluş olarak Kaçar Avukatlık Bürosu tarafından bakılan davalar içerisinde gayrimenkul hukuku da yer alır. Kurumsal kimliği olan kişiler ya da gerçek kişiler arasındaki arsa, ev, arazi, daire ve apartman gibi taşınmazlarla ilgili mevzuatların yürütüldüğü hukuk alanına gayrimenkul hukuku adı verilir. Bu alanda donanımlı avukatlar sayesinde her türlü hukuksal probleminizi çözebilmeniz mümkün olur.

Gayrimenkul Hukuku Nedir?

Gayrimenkul hukuku bir hukuk dalı olarak nitelendirilmekle birlikte, her türlü taşınmaz malın dahil olduğu davalar içerisinde anılır. Bina, arazi, tarla ya da konut gibi taşınmaz gayrimenkullerin davalarının yer aldığı bir hukuk alanı olarak nitelendirilir. Kaçar Avukatlık Bürosu tarafından verilen avukatlık hizmetleri kapsamında bu alanda da hizmet alınabilir.

Gayrimenkul Davaları

Kaçar Hukuk Bürosu tarafından verilen hizmetler kapsamında gayrimenkul davaları;

  • Alım ve satım sözleşmeleri
  • Şahsi ve ayni hak tesisi sözleşmeleri
  • Gayrimenkul finansmanı
  • Gayrimenkul projelerinin çevre mevzuatına uygunluğunun denetlenmesi gibi bir çok alanda faaliyet gösterir.

Donanımlı avukatlar aracılığı ile sizler de her türlü taşınmazınız için gerekli olan hukuki süreci sorunsuz bir şekilde atlatabilirsiniz. Gerçek kişiler ya da kurumlar arasında yer alan her türlü gayrimenkul işlemleri hukuki sürecinde Kaçar Hukuk Bürosu sizin yanınızda yer alır.

Gayrimenkul Hukuku İletişim Formu

Gayrimenkul davalarınızda hukuki sürecin olumlu bir şekilde işlemesi için ihtiyacınız olan avukatlık hizmetini Kaçar Hukuk Bürosu sizler için verir. Alanında uzman ve donanımlı avukat ekibi ile sizlere yardımcı olmak için hukuk bürosunda yer alan avukatlardan destek alabilmeniz mümkündür.

Kaçar Hukuk Bürosu resmi web sitesinde yer alan iletişim formunu doldurarak ya da iletişim numaraları üzerinden avukatlık ücretleri ve avukatlık hizmetleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Gayrimenkul Hukuku