Hotline
+904642144141

Hakkımızda

Hakkımızda

Muhammet KAÇAR; İlk, Orta ve Lise öğrenimini Rize’ de tamamlamıştır. Rize İmam Hatip Lisesinden mezun olduktan sonra  İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1999 yılında mezun olmuştur. 2001 tarihinde Rize’ nin Çayeli ilçesinde mesleğe başlayan Muhammet Kaçar 2005ten günümüze kadar Rize Merkez’ de istikrarlı bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Avukatlık hizmeti veren Kaçar Hukuk Bürosu’ nun Kurucusu olan Muhammet KAÇAR ve birlikte çalıştıkları ekibiyle birlikte Hukuk Bürosunu Rize’ de saygın hukuk bürosu haline getirmişlerdir. Dürüstlük ve şeffaflığı ilke edinen hukuk büromuzda birçok başarıya imza atmış bulunmaktayız.

 

20 yılı aşkın süredir müvekkillerine Avukatlık ve Hukuki danışmanlık yapılan büromuzda Kira Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Yabancılar Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku, Tanıma ve Tenfiz Hukuku, Boşanma Hukuku ve Trafik Kazaları  alanında uzmanlaşmış kadromuzla Rize ve bölge hizmet vermekteyiz.

 

 Davud HACALOĞLU ilk orta ve lise eğitimini Rize’ de tamamlamıştır. Rize Anadolu Lisesinden Mezun olan Davud HACALOĞLU İzmir 9 Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ ni derece ile bitirmiştir. 20/06/2012 de mesleğe başlayan Davud HACALOĞLU kısa sürede meslekte birçok başarıya imza atmıştır. 

Hakkımızda